Moja historia#Meet me

Hej, witam Ciebie na mojej stronie. Jeżeli słabo się znamy pozwól, że przybliżę Tobie moją historię.

Nazywam się Kamila Banel, jestem dietetykiem, coachem i od kilkunastu lat wspieram kobiety na drodze, do osiągnięcia swojego celu. Ukończyłam studia z dietetyki w chorobach wewnętrznych i metabolicznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, Coaching i Mentoring w Laboratorium Psychoedukacji i Resocjalizację na Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Otwórz swoją poradnię

Pomagamy dietetykom otworzyć własną, dochodową poradnię dietetyczną. Od podstaw uczymy zarządzania firmą, prowadzenia klienta, reklam i marketingu oraz pomagamy budować dochód pasywny. Jeżeli Twoje wartości to wolność i niezależność (w tym finansowa) to dobrze trafiłaś(eś).

3-miesięczny kurs odchudzania

Moim celem pracy jest edukacja ludzi z zakresu dbania o zdrowie fizyczne, równowagę hormonalną, zdrowie psychiczne i przeprowadzenie ich przez proces redukcji masy ciała, do etapu osoby, którą mentalnie chcą się stać.

Dlatego stworzyłam bestsellerowy 3 miesięczny Kurs Odchudzania i Zdrowego Odżywiania na żywo (online) z konsultacjami indywidualnymi.

Cel sam w sobie nie jest dla mnie aż tak istotny jak sama droga do niego i to kim moi klienci zaczynają się w tej drodze stawać. Szczerze wierzę w to, że nasze ciało to dar od Boga i fundament udanego życia rodzinnego i zawodowego.

Przede wszystkim w pracy łączę kropki i staram się znaleźć przyczynę dolegliwości moich klientów. Wiem, że jeżeli nie zostanie prawidłowo dobrana dieta i suplementacja, nie ma szans na powodzenie pracy.

Mam duże doświadczenie i przede wszystkim efekty w pracy z osobami z chorobami :

  • autoimmunologicznymi (hashimoto, łuszczyca, RZS), 
  • zaburzeniach hormonalnych (problemy z zajściem w ciąże, PCOS, endometrioza), 
  • problemami z ciśnieniem, cholesterolem,
  • problemami skórnymi (trądzik, łuszczyca, egzemy),
  • chorobami tarczycy (niedoczynność, Hashimoto, Gravesa-Basedova).

Do pracy podchodzę bardzo holistycznie łącząc wiedzę z dietetyki, suplementacji, psychologii i rozwoju osobistego. W wspólnej pracy cenię empatię, szczerość, zaangażowanie i wolność wyboru. 

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Social media

KAMILA BANEL dietetyk

KANAŁ NA YOUTUBE

kamilabanel_dietcoaching
KAMILA BANEL dietetyk

KANAŁ NA YOUTUBE DLA DIETETYKÓW

kamilabanel_dietcoaching
KAMILA BANEL dietetyk

INSTAGRAM DLA DIETETYKÓW

@kamilabanel_dietcoaching

560

PROJEKTÓW 3-MIESIĘCZNEGO KURSU ODCHUDZANIA

140 tys.

ZREDUKOWANYCH KILOGRAMÓW

2153

OSÓB (O ŚREDNIEJ MASIE 65 KG)

+75 tys.

OBSERWUJĄCYCH NA SOCIAL MEDIACH

Efekty pracy moich klientów#SuccessStories

SPRAWDŹ WSZYSTKIE

Umów się na konsultację#Contact

Zrób pierwszy krok i umów się na konsultację diagnostyczną. Przeanalizujemy Twoje badania, styl życia, obecne trudności i na tej podstawie będziemy mogli opracować cały plan operacyjny dla Ciebie.

UMÓW SIĘ