efekt Sylwia Paczk.

przed
po

Efekt:

-20 kg

Chcecie wiedzieć, co było najważniejszą motywacją Pani Sylwii? Jej 4-letni synek 💪
A także spadki nastroju, niechęć do samej siebie, niska samoocena, zły wygląd, choroba jelit i trudna - ze względu na liczne alergie - do ułożenia dieta. Część z Was pewnie zna to ze swojego życia. Szczęśliwie jednak Pani Sylwia trafiła do naszego oddziału w Białymstoku i schudła aż 20 kg! Ta kobieta jest niesamowicie zorganizowana, zdeterminowana i sumienna. Praca z takimi klientami to sama przyjemność :)

Najtrudniejsze w całym procesie były dla mnie zachowanie systematyczności oraz poczucie braku wsparcia ze strony rodziny. Domownicy nie chcieli jeść tego co ja, co powodowało, że dużo czasu spędzałam w kuchni, aby móc przygotować sobie posiłki. No i słodycze… do tej pory towarzyszyły mi codziennie, nie wyobrażałam sobie dnia, aby nie zjeść czegoś słodkiego. Dziś już wiem, że odpowiednio zbilansowana pod względem witamin i składników mineralnych dieta hamuje apetyt na słodycze. Poza tym, można przecież zrobić i zjeść zdrowe słodycze np. ciasto fasolowe. Aktywność fizyczna to już nie zmora, a czysta przyjemność.

Jestem pewna, że utrzymam efekty. Te moje -20kg to była dla mnie ciężka “walka” o każdy kilogram. Wiem, ile mnie to kosztowało pracy i potu wylanego na macie do ćwiczeń. Jestem dumna z siebie. Wiele razy miałam chwilę zwątpienia, bo chwilami, pomimo ciężkiej pracy, waga stała. Ale ja dalej robiłam swoje. Nie poddałam się. Współpracę z moim dietetykiem, Panem Maćkiem, wspominam bardzo pozytywnie. Dietetyk jest przede wszystkim motywatorem, trochę psychologiem, uczy też, jak dalej radzić sobie samodzielnie. Są efekty i to jest chyba najlepsza ocena naszej współpracy.

Do osób, którym brakuje motywacji do odchudzania: jeżeli ważne jest dla Ciebie zdrowie i to jak wyglądasz – nie zastanawiaj się! Odchudzanie to ciężka praca, ale warto poczekać na efekty. Sylwia P

 

 

Zadzwoń i umów się na wizytę!

ul. Jadwigi Klimkiewiczowej 3/38
15-732 Białystok

792 885 030 | dietoterapia@coio.pl