Pierwsze zajęcia organizacyjne kursu już:

10.06 o godzinie 18:30

To nie jest kolejny kurs, którego nigdy nie włączysz!

CAŁY PROJEKT MIMO, ŻE JEST ON-LINE PROWADZIMY NA ŻYWO, ŻEBYŚ BYŁA I DZIAŁAŁA.

Wszystkie konsultacje odbywają się indywidualnie i podczas projektu skupiasz się na swojej indywidualnej pracy - bo Twój efekt jest najważniejszy! Pracuj systematycznie przez 3 miesiące, żeby stać się osobą, o której marzysz.

SPRAWDŹ DOSTĘPNE PAKIETY

Przyszłam do Kamili z początkami cukrzycy. Zdecydowałam się na kurs. Zmieniło się dosłownie wszystko. Po 50tce wyglądam lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, cała rodzina dba o siebie. Jestem ich inspiracją. Mój stan zdrowia jest idealny, nie biorę leków, efekty utrzymuje ponad 3 lata. Każdy powinien obowiązkowo przejść program z Kamilą.

Beata

Uczestniczka kursu

Kim się staniesz i czego nauczysz się w trakcie projektu

SCHUDNIESZ 10 - 15 KG (JEŻELI TO TWÓJ CEL)

OPRACUJESZ SWOJĄ INDYWIDUALNĄ STRATEGIĘ ODCHUDZANIA DOSTOSOWANĄ DO SWOICH POTRZEB I JEDNOSTEK CHOROBOWYCH

NAUCZYSZ SIĘ JAK OSZUKAĆ GENY I UNIKNĄĆ WIELU CHORÓB CYWILIZACYJNYCH

ZOSTANIESZ MISTRZYNIĄ SAMODYSCYPLINY

ODBUDUJESZ POCZUCIE PEWNOŚCI SIEBIE

NAUCZYSZ SIĘ DBAĆ O SWOJE ZDROWIE PSYCHICZNE ZA POMOCĄ STYLU ŻYCIA

NAUCZYSZ SIĘ DBAĆ O ZDROWIE SWOJEJ RODZINY

PRZESTANIESZ MIEĆ NAPADY NA WĘGLOWODANY, ABY SKOŃCZYĆ Z PODJADANIEM I ZAJADANIEM EMOCJI

NIGDY WIĘCEJ NIE POWIESZ DZIECIOM, ŻE NIE MASZ ENERGII DO ZABAWY

ZAPOMNISZ CO TO WSTAWANIE ZMĘCZONYM, MGŁY MÓZGOWE I ZJAZDY ENERGII

ODBUDUJESZ POCZUCIE PEWNOŚCI SIEBIE

ODZYSKASZ WIARĘ W TO, ŻE TY TEŻ MOŻESZ BYĆ SZCZUPŁA, ZDROWA I ATRAKCYJNA!

Ten projekt stworzyłam dla osób, które

WIELOKROTNIE DOŚWIADCZYŁY EFEKTU JOJO

CHCĄ OSIĄGNĄĆ WYNIKI W ODCHUDZANIU

MAJĄ ZABURZONĄ RELACJĘ Z JEDZENIEM, PO SKRAJNYCH DIETACH

CZUJĄ, ŻE SĄ GOTOWE WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE ZDROWIE

CHCĄ WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ZDROWIE CAŁEJ RODZINY

CZUJĄ, ŻE COŚ JEST NIE TAK Z ICH METABOLIZMEM, ALE NIE MOGĄ ZDIAGNOZOWAĆ PROBLEMU

MAJĄ WYRAŹNIE SYGNAŁY ZE STRONY ORGANIZMU, ŻE JEST PROBLEM (ZAJADY, CZĘSTE INFEKCJE, PĘKAJĄCE PIĘTY, ŁUSZCZYCA, AZS, WŁOSY NA TWARZY, WŁÓKNIAKI ITP. )

CHCĄ DZIAŁAĆI SĄ NASTAWIONE NA WYNIKI

CZUJĄ OBNIŻONE POCZUCIE PEWNOŚCI SIEBIE ZWG NA MASĘ CIAŁA

PRAGNĄ ZMIANY I ROZUMIEJĄ, ŻE ZMIANA DZIEJE SIĘ POPRZEZ DZIAŁANIE,

CHCĄ PRACOWAĆ Z OSOBĄ, KTÓRA BĘDZIE IM TOWARZYSZYĆ W ZMIANIE I POMOŻE MONITOROWAĆ POSTĘPY.

Poznaj opinie Pacjentów#SuccessStories

Wiele lat odchudzałam się na własną rękę i zawsze z efektem JoJo. W końcu zaufałam Kamili i wzięłam udział w jej 3 miesięcznym kursie. Schudlam 2 lata temu i do dzisiaj utrzymuje efekty. Dlaczego ? Bo w końcu ktoś dobrze dobrał dietę przy moim Hashimoto, niedoczynności, cukrzycy i łuszczycy naraz. Polecam wszystkim !

Bożenka

To nie jest zwykły kurs. To odzyskanie zdrowia fizycznego, psychicznego i stawanie się innym człowiekiem. Nie schudłam na żadnej diecie i nikt mi w to nie wierzył. Dopiero konsultacjach u Kamili, dobranej diecie, suplementacji i wskazaniu odpowiednich lekarzy, waga w końcu zaczęła spadać. Kurs był moją ostatnią deską ratunku, bo traciłam już nadzieję na efekty. Każdy przynajmniej raz w życiu powinien na nim być.

Basia

Profesjonalne podejście jak i ogromna wiedza Kamili, pozwoliły mi szybko osiągnąć wymarzone efekty. Przede wszystkim to nie są kolejne abstrakcyjne diety. W ogóle nie czuje, że jestem na jakiejś diecie. Najważniejsze, że zmiany zostały w całej naszej rodzinie. Ten kurs to must have dla wszystkich osób, które są świadome tego, że jak oni nie zadbają o zdrowie swoje i rodziny, to nikt tego nie zrobi.

Agata

Ten projekt to coś więcej niż kurs, to zastrzyk energii i wiary w siebie, nawet jak jej nie masz. Nie tylko osiągnęłam niesamowite efekty, które utrzymują się już ponad dwa lata, ale ten kurs mocno stawia na rozwój człowieka. Po tym projekcie zmieniła się nie tylko waga, ale cała JA. Zaczęłam interesować się rozwojem, inwestować w siebie, szkolić, podjęłam ważne życiowe decyzje. Nigdy nie myślałam, że tyle za dzieje się po kursie dotyczącym diety. Polecam z całego serca. Dzięki Kamili i jej pracy świat staje się lepszy. To są najlepiej wydane pieniądze ever i mówię to po dwóch latach od zakończenia!

Justyna

Idąc na kurs chciałam schudnąć, poukładać sobie wiedzę i zadbać o zdrowie mojej rodziny. Byłam zachwycona efektami, dietą i suplementami, które dostałam od Kamili. Nigdy nie sądziłam, że nie tylko schudnę i osiągnę najlepszą formę życia, ale odkryje w sobie pasję do dietetyki. Po 40stce rzuciłam pracę i rozpoczęłam studia dietetyczne. Zawsze skrycie o tym marzyłam, ale nie wiedziałam, że to się ziści. Ten kurs, to była inwestycja życia.

Ania

Dlaczego kurs przynosi lepsze efekty niż konsultacje z jadłospisem?

Długotrwałe efekty

PRAKTYKA

Nawet jak dostaniesz najlepszy jadłospis na świecie, badania pokazują, że większość ludzi kończy swoje odchudzanie ok 2 tygodnia od rozpoczęcia diety. Sztuczna inteligencja jest obecnie na topie. Każdy z nas może napisać lub kupić sobie jadłospis, ebook ale z jakiegoś powodu, ludzie dalej tyją zamiast chudnąć, chorują zamiast odzyskiwać zdrowie

Kontakt z człowiekiem

CYKLICZNA PRACA

NIC nie zastąpi cyklicznej pracy w procesie zmiany, przemyślanej edukacji i przede wszystkim kontaktu z człowiekiem. Projekt, który tworzymy od lat z moim zespołem specjalistów jest nie tylko nowoczesną wiedzą z zakresu dietetyki klinicznej, rozwoju osobistego, budowania samodyscypliny.

Osobiste podejście

WSPARCIE I MENTORING

Kurs utrzymuje Cię w cyklu 3 miesięcznej pracy, abyś mogła osiągnąć wyniki zdrowotne, wagowe (min 10 - 15 kg, tyle chudną uczestnicy w trakcie projektu) i nabyła umiejętności, aby je utrzymać.

Nie kupuj kota w worku!

MOŻESZ WYCOFAĆ SIĘ Z PROJEKTU I OTRZYMAĆ CAŁKOWITY ZWROT KOSZTÓW DO 2 ZAJĘĆ.

Nic nie tracisz! Nie chcemy, żebyś kupiła kota w worku. Jeżeli stwierdzisz, że ten projekt to nie jest forma pracy, której szukasz, otrzymasz całkowity zwrot kosztów.

Pakiet STANDARD

2990 zł

1490 zł

LUB 2 PŁATNOŚCI PO 745 ZŁ

12 zajęć edukacyjno mentoringowych online

7 dniowy dostęp do nagrań zajęć

11 ebooków + materiały edukacyjne które pomogą Ci w osiągnięciu celu

możliwość rezygnacji z kursu do drugich zajęć i zwrot środków

BONUS 3 indywidualne konsultacje z dietetykiem podczas trwania kursu* *Pierwsze spotkanie trwa 1h, każde kolejne 30 min

OPŁACAM CAŁOŚĆ

OPŁACAM 1 RATĘ

Pakiet PREMIUM

4700 zł

1990 zł

12 zajęć edukacyjno mentoringowych online

7 dniowy dostęp do nagrań zajęć

11 ebooków + materiały edukacyjne które pomogą Ci w osiągnięciu celu

możliwość rezygnacji z kursu do drugich zajęć i zwrot środków

BONUS 3 indywidualne konsultacje z dietetyczką Kamilą Banel podczas trwania kursu* *Pierwsze spotkanie trwa 1h, każde kolejne 30 min

BRAK MIEJSC

Pakiet TOP GOLD

6200 zł

2990 zł

12 zajęć edukacyjno mentoringowych online

7 dniowy dostęp do nagrań zajęć

11 ebooków + materiały edukacyjne które pomogą Ci w osiągnięciu celu

możliwość rezygnacji z kursu do drugich zajęć i zwrot środków

dostęp do zamkniętej grupy Dietoterapia z wyzwaniami

BONUS 7 indywidualnych konsultacji z dietetyczką Kamilą Banel podczas trwania kursu* *Pierwsze spotkanie trwa 1h, każde kolejne 30 min

OPŁACAM CAŁOŚĆ

Kto prowadzi kurs?

MGR KAMILA BANEL

Dietetyk, coach. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Laboratorium Psychoedukacji, Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Od kilkunastu lat towarzyszę ludziom w procesie ich zmiany i uczę jak skutecznie rozwijać w sobie cechy i umiejętności, które przyniosą wymarzone efekty. Zależy mi na edukacji ludzi z zakresu zdrowia fizycznego i psychicznego, bo uważam, że to fundament budowania szczęśliwego życia rodzinnego i zawodowego. Nic nie buduje tak pewności siebie jak bycie skutecznym i osiąganie zamierzonych wyników. Przez wiele lat borykałam się z problemami skórnymi, wagowymi i insulinoopornością, która w ówczesnych czasach nie była diagnozowana w Polsce. Obecnie wszystkie moje wyniki glikemii, masa ciała są prawidłowe. Dbanie o zdrowie to proces wielowątkowy. Mogę Ciebie tego nauczyć stosując dietę, podstawową suplementację, dbając o swoje zdrowie psychiczne i gospodarkę hormonalną. Wiem, że potrafię łączyć kropki i dlatego, udało mi się pomóc ponad 1000 osób. Od lat pokazuje efekty moich klientów, którzy je utrzymują. Wierzę, że w zdrowym ciele - zdrowy duch.

FAQ

CZY KURS BĘDZIE PROWADZIŁA KAMILA BANEL?

Tak, większość paneli będzie prowadziła Kamila Banel. Niektóre panele będą prowadzone w towarzystwie lub przez dietetyków klinicznych współpracujących na kursie.

CZY NA KURSIE OTRZYMAM INDYWIDUALNIE DOBRANĄ DIETĘ ?

Tak. Wszyscy uczestnicy, w każdym pakiecie mają konsultacje indywidualne. Pierwsza konsultacja trwa godzinę. Należy mieć na nią przygotowane podstawowe badania krwi (lista badań zostanie wysłana mailem do uczestników kursu). Po przeprowadzeniu wywiadu dietetyk opracowuje plan poprawy parametrów (makro i mikroskładniki, gramatury, godziny posiłków ) oraz zalecenia dotyczące aktywności fizycznej.

CZY NA KURSIE BĘDĘ MUSIAŁ/A KUPOWAĆ SUPLEMENTY DIETY ?

Nie. Programy żywieniowo suplementacyjne to oferty poza naszym kursem. W trakcie kursu będziemy rozmawiać o poszczególnych składnikach w diecie, ale nie promujemy suplementów. Uczestnik może podczas konsultacji poprosić o przygotowanie takiego programu z uwzględnieniem dobrania indywidualnie takiego programu, dopasowanego do profilu uczestnika. Korzysta wówczas z dodatkowej oferty i dodatkowych konsultacji. Zaznaczamy, że nie mamy w ofercie i nie wykorzystujemy suplementacji ,,do odchudzania". Suplementacja ma zadanie zregenerować organizm i uzupełnić niedobory składników np. po stosowaniu leków blokujących apetyt lub niskokalorycznych dietach.

ILE ŚREDNIO CHUDNĄ UCZESTNICY KURSU ?

Uczestnicy kursu redukują średnio 0,5 do 1 kg tygodniowo. Najważniejsze dla nas jest to, żeby uczestników wyposażyć w narzędzia do pracy po zakończeniu kursu

CZY KURS JEST TYLKO DLA OSÓB ODCHUDZAJĄCYCH SIĘ ?

Nie. Z pewnością większość uczestników będzie pracować z redukcją masy ciała. Natomiast większość paneli dotyczy holistycznego podejścia do zdrowia. Tematy z kursu dotyczą zdrowego stylu życia w każdym wieku i z różnorodną masą ciała. Jak zarezerwować miejsce na kursie, żeby mieć pewność, że się dostanę ?

NIE LUBIĘ PRACY W GRUPIE I BOJE SIĘ, ŻE TO NIE DLA MNIE ?

Kurs jest prowadzony online. Nie wymagamy żywego uczestnictwa w życiu społecznym grupy. Wiemy, że każdy ma inne preferencje, natomiast fajnie jest mieć świadomość i obserwować zmagania, trudności i sukcesy innych uczestników. Jeżeli ktoś nie lubi grup, nie odczuje obecności grupy. Można korzystać z wykładów i indywidualnie rozmawiać ze swoim dietetykiem.

NIE MOGĘ UCZESTNICZYĆ W ZAJĘCIACH I CO WÓWCZAS.

Każdy uczestnik ma dostęp 7 dni do obejrzenia materiału. Celowo dajemy ograniczony czas dostępu, żeby materiał został uzupełniony, dlatego, że tematy tworzą integralną część.

ZASTANAWIAM SIĘ, CZY TEN PROJEKT NIE JEST DLA MNIE ZA DROGI.

Cena rynkowa 1 konsultacji dietetycznej to między 250 zł - 500 zł + zakup wydrukowanych jadłospisów. W cenie jest nie tylko kurs ale konsultacje dietetyczne i opracowanie programu. Z doświadczenia wiemy, że nasi klienci potrafią wydać między 2000 zł a 10 000 zł na zabiegi kosmetyczne, które bez zmiany diety i wyregulowania hormonów i tak nie przyniosą efektów lub inwestować ok 500 zł miesięcznie w leki na odchudzanie, które bez odpowiedniej diety i suplementacji w trakcie leczenia docelowo przyniosą efekt odwrotny do zamierzonego. Natomiast ciężko nam jednolicie się wypowiedzieć co dla kogo w chwili obecnej jest drogie.

NIE WIEM CZY PORADZĘ SOBIE Z TECHNOLOGIĄ.

Poradzisz :) Mamy najważniejszą grupę wiekową na projekcie, jeżeli młodzież nie pomoże, to my pomożemy :).